STEAM eTwinning projekte

1 d klasės mokiniai vasarį pradėjo pažintį su origamio istorija, įvairiomis lankstymo iš popieriaus technikomis. Klasė kartu su Turkijos, Graikijos, Kroatijos, Bulgarijos, Gruzijos mokyklų mokiniais ir jų mokytojais dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „My inspiring origami“.

Gamindami gaminius iš popieriaus vaikai tobulina planavimo įgūdžius, lavina erdvinį mąstymą, smulkiąją motoriką, dėmesingumą, kūrybiškumą. Taikomi  STEAM ugdymo elementai, tobulinama origamio lankstymo technika, susipažįstama su įvairiais IKT įrankiais.

Pirmokai jau išmoko lankstyti lapes ir medžius bei sukūrė trumpą lapių laišką. Jame lapės prašo vaikų saugoti lapes, miškus, mylėti savo šalį. Kol vaikai su smalsumu laukia kitų popieriaus lankstymo veiklų, mokytoja Diana dalijasi trumpu projekto pristatymu ir pirmų veiklų akimirkomis.