Gamtamokslinių eksperimentų konkursas

Kovo 3 d. Klaipėdos Moksleivių saviraiškos centre vyko Klaipėdos miesto ir regiono mokyklų mokinių Gamtamokslinių eksperimentų konkursas. Jame dalyvavo ir savo eksperimentinius - kūrybinius darbus pristatė Vitės  progimnazijos floristikos būrelio mokinės: Danielė Gocentė ( 6a kl.) ir Skaistė Venckutė (6a kl.) (mokytoja Digna Reminienė).

Mokinės pristatė pranešimą tema "Druskos ir vaško panaudojimas piešiniuose", džiaugėsi pavykusiais eksperimentais, dalinosi patirtimi, mielai atsakė į pateiktus klausytojų klausymus, buvo pagirtos komisijos už kūrybiškumą.

Mokytoja Digna R. didžiuojasi darbščių mokinių - Danielės ir Skaistės kūrybiniais gebėjimais bei linki toliau aktyviai tyrinėti gamtos pasaulį, plėsti gamtamokslinių  žinių akiratį bei atlikti dar ne vieną STEAM ekperimentą.