UDM taikymas kultūrinėje aplinkoje

Mokinių skaitymo bei rašymo įgūdžių stiprinimas vyksta ne tik lietuvių kalbos pamokose ir ne tik mokyklos erdvėse. Jau ne pirmą kartą klasės erdves ketvirtokai (4e kl.) iškeičia į kultūrines aplinkas. Šiandien, su mokytoja Rima bei logopede Lina, mokiniai gilino žinias apie veiksmažodį. Taikant UDM principus mokytojos parinko kūrybiškumą skatinančias užduotis, kad atlieptų kiekvieno mokinio galias bei suteiktų galimybę patirti sėkmę. Konkretus ir  įgyvendinamas tikslas, individualiai valdomas laikas padėjo mokiniams pasirinkti darbo tempą bei įsivertinti kokį realų rezultatą gali pasiekti.

Į pamoką integruota profesinio ugdymo tema (jaunieji detektyvai) užsiėmimui „Pasiklydę veiksmažodžiai“ suteikė žaismingumo, vaizdingumo bei užtikrino kokybiškesnį grįžtamąjį ryšį.