„Kodėl nemiega miegapelė?“

Kovo 30 d. 7a klasė dalyvavo interaktyvioje pamokoje – žaidime „Kodėl nemiega miegapelė?“, kurią inicijavo Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūra.

Viktorinos tipo žaidimas praplėtė moksleivių akiratį aplinkosaugos temomis. Pasiskirstę komandomis moksleiviai atsakinėjo į klausimus apie atliekų rūšiavimą, šiukšles, bioįvairovę, aplinkos saugojimą bei sveiką gyvenseną. Viktorinos nugalėtojai apdovanoti prasmingais prizais, o visi dalyviai – padėkomis bei atminimo dovanėlėmis.

Gamtos mokslų mokytojoms ir mokyklos administracijos atstovams svečiai pristatė Gamtosauginių mokyklų (Eco-schools) programą, prie kurios kviečiamos prisijungti visos Lietuvos švietimo įstaigos.