Virtualus pasivaikščioijmas po M.K.Čiurlionio pasaulį

Šį penktadienį mūsų mokiniams bei mokytojams suteikta ypatinga patirtis – pasivaikščioti po dailininko paveikslus, skambant jo paties kurtai muzikai. Žodžiais sunku nupasakoti jausmus, matyt, reikia laiko atrasti žodžius jiems įvardinti, ką išgyveni būdamas kitoje realybėje...

Skambant M.K. Čiurlionio ir M. Urbaičio muzikai, virtualioje realybėje moksleiviai galėjo susipažinti su šešiasdešimčia dailininko paveikslų – tiek rečiau matomų, tiek puikiai atpažįstamų. Menininko kūrybą ir jo kūrinių personažus jungiantis siužetas pristato Čiurlionio kurtą magišką pasaulį, jame gyvenančius veikėjus ir jų aplinką. Virtualios realybės akinių pagalba, menas pateikiamas vaikams ir suaugusiems priimtinoje technologinėje erdvėje.