PRIĖMIMAS - PRAŠYMŲ TEIKIMAS!

• Paskelbta: 2024-05-16
  • Kategorija: Aktualijos

PRAŠYMŲ BEI SUTARČIŲ PRIĖMIMAS VYKDOMAS NUO GEGUŽĖS 20 D. PER 10 KALENDORINIŲ DIENŲ NUO INFORMACIJOS GAVIMO APIE PRIĖMIMĄ.

RAŠTINĖS DARBO LAIKAS:

I-IV 8.00 - 16.30 VAL.

V 8.00 - 16.00 VAL.

Atvykstant teikti prašymą į progimnaziją nepamirškite:

• vaiko gimimo liudijimo (kopijos);
  • specialiuosius ugdymosi poreikius įrodančius dokumentų (jų kopijų) teisės aktų nustatyta tvarka;
  • įgyto išsilavinimo pažymėjimus ar dokumentus, liudijančius turimus mokymosi pasiekimus (jų kopijas). Jeigu asmenys nebaigė žemesnio lygmens ugdymo programų, išsilavinimo pažymėjimai mokykloms pateikiami baigus programas.
  • Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantys asmenys mokykloms turi pateikti dokumentus, kad jie įtraukti į sąrašus mokinių, už kuriuos Klaipėdos rajono savivaldybė kompensuoja ūkio lėšas. Dėl šio dokumento reikia kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrių (Klaipėdos g. 2, Gargždai).