Projektas "Atgal į mokyklą"

• Paskelbta: 2024-04-26
  • Kategorija: Aktualijos

Kiekvieną pavasarį Lietuvos mokyklos dalyvauja LR užsienio reikalų ministerijos (toliau – URM) jau tradiciniu tapusiame projekte „Atgal į mokyklą“. Šios iniciatyvos metu diplomatai, valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir vienai dienai tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai papasakoti, kas yra Europos Sąjunga (ES). Kadangi 2024 metais švenčiame Lietuvos narystės ES ir NATO 20-metį, moksleiviai supažindinami ir su NATO aktualijomis. Vitės progimnazijoje lankėsi buvęs LR ambasadorius Rumunijoje ir Lietuvos kariuomenės karininkas, tarnavęs NATO strateginėje transformacijos vadavietėje JAV – Arvydas Pocius. Jis ne tik papasakojo kuo NATO narystė svarbi ir naudinga Lietuvai, bet ir pasidalino įdomia asmenine patirtimi.