Prasminga "Pyrago diena"

Mūsų mokykla garsėja savo šūkiu: „Vaiko sėkmę kuriame kartu“. Tai, jog šis šūkis aprėpia ne tik mūsų mokyklos mokinių gerovę bei sėkmę, bet ir požiūrį į visos Lietuvos vaikus liudija ir lapkričio 9d. 8b ir 7f klasės organizuota „Pyragų diena“. Šios dienos metu visi norintieji mokyklos mokiniai galėjo parduoti savo šeimose gamintus skanėstus, o gautomis lėšomis prisidėti prie organizacijos „Niekieno vaikai“ veiklos. Būtent ši iniciatyva siekia, kad nė vienas vaikas ligoninėje neliktų vienišas ir gautų jam reikalingą emocinę paramą. Mūsų mokyklos bendruomenė džiaugiasi, jog galėjo prisidėti prie šios organizacijos veiklos net 327.58 eurais. Širdingai dėkojame visiems aukojusiems bei kitaip palaikiusiems šią akciją.