Vilties bėgimas - 2023

Sekmadienį įvykęs „Vilties bėgimas 2023“ – tai viena gražiausių ir kilniausių tradicijų Lietuvoje, skleidžianti atjautą, palaikymą bei solidarumą su sergančiais onkologinėmis ligomis vaikais bei suaugusiais.

Džiaugiamės, kad Vitės progimnazijos bendruomenei šis prasmingas renginys taip pat svarbus kaip savanorystės išraiška.

Didžiuojamės visais, kas palaikė dalyvius ar bėgo įvairaus nuotolio distancijas bei įveikė savo asmeninius iššūkius!

Tariame nuoširdų ačiū Vitiečiams: Gaellei Zillys, Smiltei Bušniauskaitei, Jokūbui Žebrauskiui, Nojui ir Joriui Martišiams, Manfredui Jablonskiui, Arijui ir Vakarei Kartašovams, Edui Norkui, Deividui Vaivadai, Elžbietai Adomavičiutei, Ignui Klumbiui, Urtei Zorgevičiūtei, Mantui Eimantui, Laimai Norkienei, Rimgailei Dragūnaitei, Smiltei Dagilytei, Narvydui Dragūnui , Armandui Nagliui ir visiems, kas atstovavo Vitės progimnaziją "Vilties bėgime".

Dėkojame visiems už prasmingų idėjų palaikymą bei savanorystės skatinimą bendruomenėje.