Savanorystės projektas "Septintokas pirmokui"

Progimnazijoje daug dėmesio skiriame autentiškai, asmeninei, socialinei vaikų patirčiai, ugdymo kontekstualumui ir savanorystei...

1d klasės mokytojos Dianos, 7b klasės auklėtojos Kristinos ir jos auklėtinių iniciatyva organizuotas patirtinio ugdymo projektas „Septintokas pirmokui“.

Surengtos pamokos pirmokams, kuriose septintokai Geraldas, Modestas, Milena, Elžbieta ir Gerda keitėsi patirtimi apie savo pomėgius. Buvo pristatytas piešimas, futbolas, krepšinis ir net čiuožimas.

Pirmokai nuoširdžiai klausėsi pristatymų, negailėjo klausimų ir komplimentų. Septintokai savanoriškai įgijo vertingos patirties vedant užsiėmimus, originaliai pristatė save ir savo veiklas, gebėjo įtraukti pirmokus užduodami jiems klausimus, empatiškai išklausydami mokinukų patirtis, pamoką aktyvino interaktyviomis viktorinomis!

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų jaunimu, puoselėjama savanoryste, kuri veda į savęs pažinimą, atradimą, ugdymą bei tobulėjimą!