Istorijos konkurso laimėjimai!

• Paskelbta: 2023-05-15
  • Kategorija: Didžiuojamės

Gegužės 12 dieną Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko regioninis Mažosios Lietuvos istorijos konkurso II - asis etapas, skirtas Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos 100 mečiui paminėti.

Konkurse dalyvavo 8-10 (II gimn.) klasių moksleiviai iš Klaipėdos, Šilutės, Pagėgių ir Neringos savivaldybių. Pirmoje konkurso dalyje mokiniams teko spręsti testą ir nagrinėti istorijos šaltinius apie Mažąją Lietuvą. Antroji konkurso dalis buvo kūrybinė ir vyko Klaipėdoje esančiuose Mažosios Lietuvos, Laikrodžių ir Lietuvos Jūrų muziejuose.

DIDŽIUOJAMĖS, kad Vitės progimnazijos mokinė Marija Grikšaitė laimėjo III vietą 8 klasių kategorijoje. Atlikus kūrybinę užduotį Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje Marija užėmė I vietą.

Sveikiname tave, Marija, ir didžiuojamės! Ačiū istorijos mokytojui Mindaugui už pagalbą ruošiantis konkursui!