100 metų - 100 nuotraukų

  • Paskelbė : Vitės Progimnazija
  • Paskelbta: 2023-04-24
  • Kategorija: Didžiuojamės

Mes didžiuojamės, būdami klaipėdiečiais! Jau lygiai 100 metų, kaip Klaipėdos kraštas oficialiai tapo Lietuvos dalimi. Tai itin svarbi ir reikšminga sukaktis visai mūsų šaliai, tapus jūrine valstybe. Ir ne tik dėl to. Klaipėdos krašto žmonės, nepamesdami savo išskirtinių tradicijų, tarmės, tikėjimo, visuomet puoselėjo meilę Lietuvai – čia veikė spaustuvės, lietuviškos mokyklos, vyko aktyvus kultūrinis, mokslinis gyvenimas, kuriuo buvo skatinama lietuvybė.

Šia iškilminga proga pradinių klasių mokiniai dalyvavo originaliame projekte "100 metų - 100 nuotraukų", kurio metu ieškojo mieste istorinių pastatų, domėjosi jų istorine kilme. 

Kviečiame pasivaikščioti po mūsų mylimą Klaipėdą!  

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos