Asmeninių finansų labirintai - 2023

  • Paskelbė : Vitės Progimnazija
  • Paskelbta: 2023-05-25
  • Kategorija: Aktualijos

Jau metus iš eilės mūsų socialiniai partneriai KVLC organizuoja respublikinį finansinio raštingumo projekto ,,Asmeninių finansų labirintai" konkursą!

Šįkart renginys vyko kontaktiniu būdu ,,Minimelts nuotykių parkas" ledainėje, į kurią sugužėjo daugiau kaip komandų. Mūsų progimnaziją atstovavo dvi komandos: 1. ,,Vitės antrokai" (Meida C., Meida E., Samanta G., Leonardas J.) ir 2. ,,Vitės ketvirtokai" (Mykolas V., Ieva A., Vilius G., Kasparas S., Žygimantas Š., Gaudrimė Š.), kurias lydėjo Loreta B. ir Jolanta J. (pradinio ugdymo mokytojos) bei Rūtenis L. (UK specialistas).

Mokiniai aktyviai dalyvavo viktorinoje, vėliau atsakingai bei operatyviai atliko užkoduotas teorines ir praktines užduotis apie pinigus, biudžetą, taupymą, skolinimą(si), draudimą ir kt. Buvo itin smagu ieškoti stotelių su užduotimis, atkoduoti jas bei kuo tiksliau atlikti!

Esame dėkingi KVLC už gerą nuotaiką ir puikias emocijas, kurios lydėjo viso renginio metu. Ne tik turėjome galimybę ugdyti finansinio raštingumo kompetencijas, atsakomybę ir sąmoningą elgesį su pinigais, bet dar buvome apdovanoti padėkomis ir gausiais rėmėjų prizais!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos