"ADM" premjera!

• Paskelbta: 2024-05-16
  • Kategorija: Renginiai

"Teatro kampelis" išdidžiai uždaro sezoną su spektaklio "ADM" pagal V.V. Landsbergio istoriją "Arklio Dominyko meilė" (rež. Jolita Seniūnaitė-Lajauskienė) premjera ir dalyvavimu "Vandens lašo" festivalyje bei skuba ruoštis kitiems metams. Jūsų dėmesiui nuostabaus spektaklio pasiruošimo bei premjeros akimirkos. Aktoriai bei režisierė pasidarbavo tikrai iš peties - ne juokas sukurti valandos ilgio spektaklį, kurio pagrindinė mintis - nepamiršti, kad kiekvienas turim savo meilės spindulėlį, kurį galime naudoti kaip skydą ar ginklą ištikus nelaimei ar susidūrus su priešu...

Dėkojam Eglei Dučinskienei už neišmatuojamai milžinišką pagalbą, kuriant pagrindinę scenografijos detalę, Julijai Kasperaitienei už įamžintus momentus iš spektaklio premjeros, 7D klasės mokiniui Oskarui Buziliauskui už garsą ir šviesas bei kiekvienam aktoriui ir žiūrovui. Tegul meilė teatrui negęsta amžinai