Turininga kelionė į Estiją

L. da Vinčio mintis, jog „Laimė atitenka tam, kuris daug dirba“ puikiai iliustruoja padariusių pažangą mokinių išvyką į Estiją.

Mūsų mokykla tiki, jogkiekvienas vaikas gali patirti sėkmę, kuria visa mokyklos bendruomenė pastebi ir geba pasidžiaugti.

Kokybės krepšelio lėšomis įgyvendinta motyvacinė kelionė į Estiją įvairiausiose srityse sėkmę patyrusiems mokiniams buvo tarsi dovana, atperkanti ilgą ir nuoseklų visų metų darbą. Šios kelionės metu mokiniai ne tik galėjo pasidžiaugti tuo, ką jiems pavyko pasiekti, bet kartu ir įgyti bei įtvirtinti žiniomis dvi dienas trukusiose pamokose netradicinėje erdvėje. Vitiečiai praktiškai, gyvenimiškose situacijose gilino anglų kalbos, istorijos žinias, o Talino Jūrų muziejuje, Tartu Mokslo centre „AHHA“ buvo vykdomas STEAM ugdymas. Mes mokytojai džiaugiamės savo mokiniais ir jų pasiekimais bei puikia mūsų mokyklos emocine aplinka, kuri skatina augti ir tobulėti bei džiaugtis kitų pasiekimais.

Puikią kelionę liudija ir mokinių atsiliepimai:

„Kelionė į Estiją man be galo patiko. Buvo daug įvairių užsiėmimų, veiklų, ekskursijų, tad tikrai nebuvo nuobodu. Gražūs kraštovaizdžiai ir įdomi architektūra tikrai patraukdavo akį, todėl siūlyčiau visiems kada aplankyti šią šalį ir patirti šį jausmą. Dovanota kelionė yra tikrai nuostabi, todėl siūlyčiau stengtis ir būti motyvuotiems dėl šių neįkainojamų įspūdžių“. Mėta

„Labiausiai patiko pramogos Mokslo centre „AHHA“ ir ekskursija po Estiją. Išmokau daugiau apie planetas, kai ėjome į planetariumą. Manau, kad ši kelionė buvo labai linksma ir norėčiau ją pakartoti“. Elžbieta

„Kelionė į Estiją išties labai patiko. Labiausiai sužavėjo Talino senamiestis, Tartu, „AHHA“ mokslo centras. Puikiai praleidau laiką ir patyriau daug puikių emocijų“. Kornelija