Atskleistas matematikos grožis!

Nors matematika - kietas riešutėlis, tačiau kartu ir be galo įdomi bei graži... Tuo įsitikino mūsų 5-8 kl. mokiniai baigiamojoje mokslo metų išvykoje į Kauną, kuri organizuota KK projekto lėšomis.

Mokytojos Jurgita, Justina, Dalia ir Katrina kvietė mokinius dalyvauti matematika forte edukacijoje "IQ iššūkis. Matematinės dėlionės", kurioje teko įveikti įvairių iššūkių. Vaikai smalsiai ir entuziastingai išbandė įvairias matematines dėliones, galvosūkius. Taip pat lankytasi VDU Botanikos sode Kaune, kur  tyrinėdami ir grožėdamiesi augalų spalvų, formų ir kvapų įvairove vaikai kartu atliko ir matematines užduotis, užkoduotas QR kodais.

"Įdomu, smagu, nuostabu!" - taip mokiniai atsiliepė apie išvyką.

Tokios pat smagios linkime ir vasaros visiems, o rudenį mokytojos lauks visų grįžtant, pailsėjusių, kupinų energijos bei ryžto naujiems iššūkiams!