Vasaros vaibas!

• Paskelbta: 2022-06-17
  • Kategorija: Renginiai

Aloha!!! Štai kaip nuotaikingai užbaigė metus vyresniųjų klasių mokiniai! Taip taip, jūsų akys neapgauna, diplomai bei padėkos įteiktos paplūdymyje!!! Organizatorės Jolita, Irma, Aistė, Alvija, Viktorija ir Julija bei mokinių taryba kvietė gaudyti vasaros vaibą😊 Kad būtų dar nerealiau, mums visiems buvo toooks siurprizas – šventinę nuotaiką padėjo sukurti naujai įkurta muzikos grupė „Atgimimas“, o pajudėti šokio ritmu kvietė Elzytė su Pijumi😊 Direktorė vos spėjo įteikinėti padėkas, nes nominacijų apstu: už gerą mokymąsi, už pažangą, už pagarbą, lankomumą, kūrybiškumą, už humoro jausmą, drąsą, atsakingumą, už stilingumą, sąžiningumą ir t.t. Vaikai ovacijomis pasveikino išrinktą Metų mokytoją – Kristiną Stonytę, kuriai linkėjimus perdavė telefonu; šmaikščiausio mokytojo nominacija atiteko istorijos mokytojui Mindaugui, jaunatviškiausios mokytojos vardą pelnė biologijos mokytoja Airida, o draugiškiausia tapo anglų kalbos mokytoja Kristina Kontvainytė😊 Sveikiname visus sėkmingai užbaigus mokslus, linkime nepakartojamų vasaros nuotykių bei gerų atostogų įspūdžių!