„Išskleisk sparnus vaikyste!“

• Paskelbta: 2023-04-29
  • Kategorija: Konkursai

Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos Vaikų skyriaus renginių salėje š. m. balandžio 27 d. įvyko tradicinis Vitės progimnazijos bendruomenės organizuotas meninio skaitymo konkursas „Išskleisk sparnus vaikyste!“, skirtas paminėti Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100 – mečio sukaktį.

Renginyje dalyvavo geriausi skaitovai iš 16 bendrojo ugdymo mokyklų. Konkurso dalyvius, svečius pasveikino mimai, kurie meistriška improvizacija  parodė, kaip jie myli savo gimtąjį miestą Klaipėdą.

Sveikinimo žodyje Vitės progimnazijos direktorė Renata Venckienė prisiminė laikus, kai visi konkurso dalyviai net keletą metų negalėjo susitikti gyvai. Tad tądien skaitovams siūlė  nesijaudinti, komisijos nariams ir svečiams – pasidžiaugti energingo, raiškaus ir paveikaus žodžio eilėmis.

Kompetetingai komisijai teko rimtas iššūkis išrinkti laimėtojus. Vitės progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Beatričė Žiukienė, Sendvario progimnazijos mokytoja ekspertė Aušra Januškienė, žurnalistas, muzikantas Karolis Rupkus, Klaipėdos dramos teatro aktorė Samanta Pinaitytė-Maiskė ir Klaipėdos jaunimo teatro aktorė Justina Burakaitė po rimto pasitarimo paskelbė laimėtojus.

Konkurso I vietos laimėtoja paskelbta „Gilijos“ pradinės mokyklos ketvirtos klasės mokinė Aurėja Noreikaitė. II vieta atiteko trims dalyviams: Tauralaukio progimnazijos pirmos klasės mokinei Viltei Žilevičiūtei, Vydūno gimnazijos trečiokui Vitalijui Plotnikovui ir „Smeltės“ progimnazijjos ketvirtokui Tadui Ubartui. III vieta atiteko VšĮ „Vaivorykštės tako“ pirmokui Ąžuolui Drukteiniui, „Sendvario“ progimnazijos pirmokui Dangiui Navardauskui, Vitės progimnazijos trečiokei Samantai Marudinai, „Versmės“ progimnazijos trečiokui Markui Starovoitovui, Simono Dacho progimnazijos ketvirtokui Kornelijui Krušnai.

Sveikiname laimėtojus, dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime toliau auginti skaitovų vaikystės sparnus - su meile knygai, poezijai, meniniam žodžiui.