"Ir vėl vakaras..."

• Paskelbta: 2022-10-26
  • Kategorija: Konkursai

Šią gražią rudens popietę „Sing“ vokalinio ansamblio kolektyvas dalyvavo jau XIV vaikų ir jaunimo dainos festivalyje „Ir vėl vakaras...“, skirtame maestro Vytautui Kernagiui atminti. Pasirepetavę, pasistiprinę ir gerai nusiteikę, su vadove Aiste, jaunimas nuostabiai praleido vakarą, skambant maestro melodijoms. Esame dėkingi ir iki dangaus laimingi, kad mus  pagerbė ir sutiko ansambliui akomponuoti vienas ryškiausių tradicinio džiazo pianistų Lietuvoje, Saulius Šiaučiulis. Emocijos nenupasakojamos, kai vokalistus įvertina profesionalas, tik gretos galėtų būti gausesnės... Tad džiaugdamiesi gražiu renginiu, vadovė Aistė kviečia visus, norinčius dainuoti, prisijungti prie šaunaus kolektyvo😊 Dar daug festivalių laukia „Sing“ !!!