Netradicinės pamokos jūrų muziejuje

Bendradarbiaudami su Jūros muziejumi mūsų mokyklos mokytojai vedė pamokas netradicinėje aplinkoje. Pamokos buvo skirtos tobulinti kompetencijas pagal mokyklų vertinimo rodiklius ir sritis, apimančias ugdymą ir mokinių patirtis, mokinių kompetencijas mokytis, įsivertinti, taip pat atvertos puikios galimybės kūrybiškos ugdymosi aplinkos, mokymuisi be sienų sukurti, veikti komandomis. Muziejuje vyko istorijos pamoka -Jūrų muziejaus gidas, geografijos pamoka - jūrų moliuskų kriauklių būveinės, anglų kalbos pamoka - plėšrūs ir pavojingi gyvūnai, lietuvių kalbos pamoka - Ar ruoniams ūsai tik dėl grožio? Dalyvavo 5f, 6a,6b kl. mokiniai, mokytojai - M.Janukonis, K.Kontvainytė, J.B.Paulauskienė, K.Stonytė.