Gimtoji kalba - mano Švyturys!

• Paskelbta: 2024-03-14
  • Kategorija: Didžiuojamės

Didžiausia tautos dovana yra kalba, todėl kiekvienais metais vasario 21 d. yra švenčiama Gimtosios kalbos diena. Šia proga mūsų mokykloje vyko renginių ciklas: kūrybinės dirbtuvės „Gimtoji kalba - mano švyturys“, renkami raštingiausi Vitės mokyklos mokiniai bei organizuojama 5-8 kl. mokyklinė lietuvių kalbos olimpiada. Raštingiausio VITIEČIO konkurse geriausiai pasirodė Nojus Martišius (5c kl.), Smiltė Dagilytė (6c kl.), Danielė Gocentė (7a kl.), Danielė Danilevičiūtė (8b kl.) ir Livija Paulauskaitė (8c kl.). Mokyklinėje 5-8 kl. lietuvių kalbos olimpiadoje pirmąsias vietas laimėjo: Nojus Sereikis (5d kl.), Smiltė Dagilytė (6c kl.), Deva Batakytė (7a kl.), Živilė Stanaitytė (8b kl.). Sveikiname nugalėtojus ir kviečiame pasidžiaugti mokinių kūrybiniais darbais.