Žiniukų akademija

• Paskelbta: 2023-12-01
  • Kategorija: Didžiuojamės

2023 11 30 "Gilijos" pradinėje mokykloje vyko Klaipėdos miesto ir regiono pradinių klasių mokinių konferencija "Žiniukų akademija", kurioje dalyvavo mūsų mokyklos ketvirtokė Salomėja Urbonaitė su mokytoja Ingrida Ž. Ketvirtokė pristatė pranešimą apie vorus, kurie pas ją namuose yra auginami jau daugiau negu 16 metų. Šiame pristatyme talkininkavo ir Salomėjos tėtis, kuris suteikė progą vaikams rankose palaikyti gyvalazdę, pamatyti, kaip ir kuo maitinami vorai. Visi konferencijos dalyviai pamatė ir filmuotos medžiagos, ir vorų gyvo maisto, ir netgi pasidžiaugė atvežta vorų dalių ekspozicija. Visi pasidžiaugė kitų mažųjų mokslininkų įdomiais pristatymais, pasidalijimu patirtimi, pavykusiais bandymais. Turėjo progą išsinešti daug naujų žinių, naujų patirčių ir gerų emocijų.