IT ir etika - kas sieja šiuos dalykus?

• Paskelbta: 2023-02-22
  • Kategorija: Aktualijos

Vasario 22 d. 6d klasės mokiniai vyko į netradicinę informatikos - etikos pamoką "Kaip kuriami kompiuteriniai žaidimai?", kurioje susipažino su kompiuterinių žaidimų istorija, žanrais, įrankiais.  Mokiniai trumpam tapo žaidimų kūrėjais ir naudojant Unity platformos vartotojo sąsają kūrė savo pirmajį 2D kompiuterinį veikėją bei pilną jo valdymą. Kuriant žaidimus paliesti ne tik kūrimo klausimai, C# programavimo svarba, bet ir nepamirštos etiketo virtualioje realybėje, autorystės bei intelektinės nuosavybės temos. Aiškintasi kokia atsakomybė tenka už neetišką žaidimo  kūrėjo veiksmą ar turinį ir pan. Tiek mokytojos (Erika su Rima), tiek šeštokėliai džiaugėsi įdomia bei prasminga pamoka, įgytomis žiniomis.