Vitiečių pranešimai konferencijoje „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“

• Paskelbta: 2023-03-30
  • Kategorija: Sveika mokykla

Šiandien mūsų mokiniai - Gražvydas Janušauskas bei Vilius Vaitkus (4a kl.), Laima Kudinova (7b kl.) su Elžbieta Adomavičiūte (6c kl.) dalyvavo respublikinėje praktinėje - teorinėje konferencijoje „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. Šios konferencijos tikslas - skatinti mokinius domėtis sveika gyvensena, gilinti pažinimo ir tyrinėjimo kompetencijas.

Jaunieji tyrėjai nagrinėjo vaiko emocinę aplinką bei internete vyraujančias patyčių problemas. Merginos atliko tyrimą apie mokyklos mokinių mitybos įpročius ir sveikos gyvensenos įgūdžius, pristatė mokykloje vykdomas veiklas, susijusias su sveika gyvensena.

Dalyvavimas konferencijoje ne tik sustiprino socialines, asmenines, komunikavimo kompetencijas, tačiau leido pažvelgti į problemas kitų vaikų akimis, dalyviai atrado daug sąlyčio taškų tarp bendraamžių, sužinojo kokios sveikos gyvensenos problemos jaudina kitų miestų mokinius.

Dėkojame mokinius ruošusioms mokytojoms : Daliai Kovierienei, Erikai Silinai bei Kristinai Stonytei.