Pažintis su laiku...

• Paskelbta: 2022-03-22
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 18 dieną 5f klasės mokiniai vyko į Klaipėdos laikrodžių muziejų. Netradicinėje ir įdomioje aplinkoje vykusiame užsiėmime „Laiko labirintais“ mokiniai susipažino su laiko matavimo vienetais ir prietaisų istorine raida - kalendoriais, saulės, vandens, ugnies, smėlio, mechaniniais laikrodžiais. Neabejojama, jog šis užsiėmimas suteikė mokiniams naujų žinių bei įspūdžių. Tačiau susitikimas laikrodžių muziejuje vyko ne veltui. Tai dalis Klaipėdos laikrodžių muziejaus inicijuojamo projekto „Laikas Klaipėdos spalvomis“, skirto Klaipėdos miesto 770 gimtadieniui, į kurį įsitraukė ir Vitės progimnazija. Susitikimo metu muziejaus parodų kuratorė Agnė mokyklos atstovams perdavė laikrodžių ciferblatus, kuriuos dekoruos mūsų mokyklos mokiniai. Išrinkti geriausi darbai bus eksponuojami muziejaus erdvėse.