Tarptautinis mokyklų bendradarbiavimas

Kasmet vis labiau plečiasi  tarptautinio mokyklų bendradarbiavimo ryšiai per įvairias projektines veiklas. Tai puiki galimybė įvertinti savo gebėjimus ir vietą  Europos konteksto plotmėje, įgyti naujų žinių ir kompetencijų IKT srityje bei praplėsti kultūrinį akiratį. Ypač šiandien ši veikla įgauna vis didesnę reikšmę, nes tarptautiniai projektai suteikia galimybę užmegzti trumpalaikius ar ilgalaikius mokyklų tarptautinius ryšius. Mūsų ketvirtokėliai (4e ir 4d kl.) per ESEP platformą dalyvauja projekte, kurį jungia 11 šalių: Graikija, Portugalija, Makedonija, Turkija ir kt. Šių mokyklų moksleiviai mokosi saugiai prisistatyti ir susipažinti su kitų šalių moksleiviais, žaisti edukacinius, skaitmeninius žaidimus, lavinti anglų kalbos žinias projekte "Time Travel With English". Džiaugiamės ir dėkojame už naujas patirtis iniciatorėms, anglų kalbos mokytojoms Nemyrai bei Eugenijai.