Metodinė - projektinė savaitė „LIETUVA – TAI MANO MYLIMA ŠALIS“

Kovo 7-10 d. mokykloje vyko priešmokyklinukų ir pradinių klasių mokinių metodinė-projektinė savaitė „Lietuva – tai mano mylima šalis“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Pirmadienį klasėse buvo pravestos pamokėlės apie Kovo 11-ąją bei mokyklos vidiniame kieme padaryta „gyva“ tautinė vėliava. Pradinių klasių mokytojos L. Bielskė, D. Kovierienė pasiūlė mokiniams su pedagogais papuošti medžius Lietuvos trispalve bei Ukrainos vėliavomis. Šia akcija siekėme palaikyti Ukrainos žmones, kovojančius už savo demokratiją ir nepriklausomybę. Antradienį ir trečiadienį muzikos mokytojos A. Strakšienė, E. Šikšniūtė ir šokių mokytoja L. Milvydienė pakvietė priešmokyklinukus ir pradinukus į renginį „Daina ir šokio judesys“. Puikios dainos ir šokiai pademonstravo kaip didžiuojamės būdami Lietuvos piliečiais bei džiaugiamės laisve ir jos teikiamomis vertybėmis. Ketvirtadienį klasėse buvo suorganizuotos trispalvės vaišės. Taip smagiai užbaigėme metodinę-projektinę savaitę.