Neprarask vilties

  • Paskelbė : Vitės Progimnazija
  • Paskelbta: 2022-04-12
  • Kategorija: Konkursai

Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazija kartu su VšĮ Vaiko raidos klinika organizavo piešinių konkursą „Neprarask vilties“. Konkurso idėja kilo iš asmeninės patirties, kadangi klinikos įkūrėja Dovilė Čepulinskaitė augina negalią turinčią mergaitę.
Parodos idėja – 150 milijonų vaikų pasaulyje turi negalią ir susiduria su atskirtimi daugelyje savo gyvenimo sričių. Neįgaliems vaikams kiekviena diena yra kova. Nesvarbu, kokios fizinės ar psichinės būklės vaikai būtų, jie turi teisę į saugią ir kūrybišką aplinką, kuri skatintų jų vystymąsi. Parodos pagalba kviesta atkreipti dėmesį ne į vaikų negalią, o į jų gebėjimus. Kiekvienas vaikas nusipelno vardo čempiono, kuris niekada nepasiduos, kuris supranta nuoširdžių santykių galią ir tiki, kad gali tapti geriausiu, koks tik pajėgus būtų. 
Parodos simboliu tapo Dovilės dukrytės po ligos nupiešta širdelė. Ženklas, kad liga sustojo, kad ji vėl mato pasaulį tokį, koks jis yra nuostabus.
Paroda siekta suteikti vaikams, ypač ypatingiems, dar daugiau džiaugsmo, meilės bei VILTIES.
Konkurse dalyvavo 43 (pro)gimnazijos, pagrindinės, sanatorinės, meno, dailės mokyklos, kūrybinės ir dizaino studijos, reabilitacijos, vaikų dienos bei laisvalaikio centrai.
Jautrumas ir neabejingumas užliejo ir Vitės progimnazijos mokinius su dailės mokytoja Saule. Kviečiame pasigrožėti mokinių darbais (Ugnė Andrijauskaitė 8 kl., Austėja Bušniauskaitė 8kl., Kornelija Dvarionaitė 7kl., Mintė Vilimaitytė 8 kl., Ainė Kuzminskaitė 5 kl., Laima Kudinova 6 kl.)
 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos