Sensorinio kambario užkulisiai

Nors ruduo gražus, spalvingas ir negaili saulės spindulių, visgi pirmasis mėnuo mokykloje mokiniams sunkus, reikalaujantis daug emocinių, fizinių bei protinių galių. Nuovargis dėl miego trūkumo, pamokų ruoša, ilgas sėdėjimas suole, gana didelis informacinis krūvis, sumažėjęs dėmesingumas įtakoja mokinių emocinę, psichologinę būseną bei ugdymo pasiekimų rezultatus. Tačiau Vitės progimnazijos mokiniai žino, kad esant poreikiui, norint pailsėti, sumažinti stresą, pasisemti naujų jėgų, jie gali apsilankant sensoriniame kambaryje. Kokybės krepšelio lėšomis įkurtas sensorinis kambarys niekada nebūna tuščias, vaikai jį labai mėgsta. Tai naujas, intensyvus pasaulis, kuriame visi pojūčiai: rega, klausa, uoslė, jutimas yra mankštinami vienu metu. Tai kambarys visiems, universalus, tinkantis įtraukiamajam ir bendrajam ugdymui, streso kontrolei, kūrybiškumo lavinimui ir visų amžiaus grupių žmonių gyvenimo kokybės gerinimui (ir mokinių, ir mokytojų).