Pasidalijimas gerąja patirtimi

2021 10 20 dieną mokykloje lankėsi Klaipėdos Universiteto Vaikystės pedagogikos studijų programos studentai. Mūsų progimnazija glaudžiai bendradarbiauja su socialiniais partneriais, būsimais pedagogais bei nuoširdžiai dalijasi gerąja patirtimi. Šį kartą studentai buvo supažindinti su socialinio -- emocinio ugdymo programa pradinėse klasėse. Idėjos iniciatorė Irma Andrijaitienė pristatė programą, jos įgyvendinimo galimybes. Studentai praktiškai galėjo patirti ir įgyvendinti kai kurias emocinio ugdymo užduotis, stebėti veiklą su vaikais, iš arti stebėti unikalias, tik tai programai kurtas bei įsigytas metodines priemones. Studentai buvo labai susidomėję šia ugdymo kryptimi, domėjosi, kėlė klausimus bei reflektavo. Gera dalintis prasmingais darbais...