Emocinis bei patyriminis ugdymas priešmokyklinėje grupėje

Džiaugiamės Kokybės krepšelio lėšomis įsigijus nuostabius terariumus priešmokyklinio ugdymo grupėse. Šie terariumai skirti apgyvendinti naujuosius vaikų draugus – Zipius. Jau keletą metų priešmokyklinėse grupėse vykdoma programa „Zipio draugai“, kuri moko vaikus, kaip įveikti kasdienius emocinius sunkumus. Padeda suvokti ir skatina kalbėti apie savo jausmus, ieškoti būdų su tais jausmais susitvarkyti. Moko vaikus empatijos, susirasti draugų, kreiptis paramos ir ją priimti bei padėti aplinkiniams. Programa kupina įvairių nuotaikingų istorijų, kurių veikėjas – Zipis – yra vabzdys gyvalazdė. Kiek džiaugsmo, netikėtumo bei naujų potyrių išgyveno vaikai apgyvendinus naujuosius draugus. Na, o pedagogams gyvieji Zipiai padės tobulinti darbe reikalingas socialinę, socioedukacinę bei mokinių motyvavimo ir paramos jiems kompetencijas.