Ugdymas per patirtį Jūrų muziejuje

Tęsiant bendradarbiavimą su Jūros muziejumi, 5-8 klasių komanda vėl turėjo užsiėmimą apie jūrą bei joje egzistuojančius reiškinius. Patyriminio pobūdžio edukacija leido patirti ir stebėti įvairius jūroje susiformuojančius reiškinius, kenkiančius gamtai bei jūrinei faunai. Mokiniai diskutavo kaip kiekvienas žmogus, ne tik atsakingos organizacijos, turi prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir ką kiekvienas gali padaryti, kad išsaugotume gamtą, kurioje visi gyvename. Tokios pamokos bei veiklos itin prasmingos, ugdant mokinių komunikacines, kūrybines, darbo komandoje bei kitas kompetencijas. Ugdymo be sienų principo ugdymas labiau patrauklus, mokymosi medžiaga tvirčiau įsisavinama, stiprinami mokinių  savivaldaus mokymosi įgūdžiai.