Mokinių pasiekimai

2021 02 15   Šiandien Mokytojų tarybos posėdyje aptarėme I-ąjį 2020-2021 m.m pusmetį. Jis išties buvo pilnas ne tik iššūkių, tačiau ir gerų pasiekimų bei laimėjimų. Visi drauge pasidžiaugėme pažangiausiai besimokančiais mokiniais (o jų turime išties daug), didžiausią pažangą padariusiais mokiniais bei pažangiausiomis klasėmis. Iškilmingai pranešame, kad garbingąją I-ąją vietą pelnė ir pažangiausia klase tapo 5a klasė (tad Klaipėdos Vitės progimnazijos Proveržio simbolį (statulėlę) praėjusių mokslo metų laureatė 6 c klasė perduoda 5a klasei). II-oji vieta atiteko 5b klasei, III-ioji - 5 c klasei. Džiaugiamės ir didžiuojamės Jumis, Vitiečiai!!! AČIŪ Mokytojams už kantrybę, motyvaciją ir atsidavimą, Tėveliams už palaikymą, pagalbą, patarimus ir pastebėjimus. Jūs visi – SUPER komanda!!!