Burbiškio dvaro pakerėti...

• Paskelbta: 2022-05-17
  • Kategorija: Aktualijos

Floristikos būrelio mokiniams gegužės 13 diena buvo prasminga patirtais įspūdžiais, akį veriančiais gamtos vaizdais ir geromis emocijomis. Pažintinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją metu vaikai su vadove Digna Reminiene lankėsi  Burbiškio dvare - Daugyvenės kultūros istorijos muziejuje- draustinyje. Ten  susipažino su Burbiškio dvaro ir parko istorija, kultūriniu gyvenimu ir paveldu. Ekskursijos vadovė Justina įdomiai  pasakojo apie parke gyvenančius paukščius ir gyvūnus, įvairias  istorijas ir nuotykius apie juos. Vaikščiodami po parką stebėjo gamtą, klausėsi paukščių giesmių, džiaugėsi inkilų gausa ir įvairove. Sužinojo kas tai yra parko altana. Susipažino su dvaro istorijos ekspozicija, išlikusia žvakidžių kolekcija. Labiausiai visus sužavėjo žydinčių tulpių laukai. Pasak edukatorės, jų apie 470 rūšių ir veislių. Lankymosi metu žydėjo apie 1 milijonas tulpių. Čia kiekvieną pavasarį vyksta ir  tulpių žydėjimo šventė. "Tokius gamtos vaizdus verta pamatyti. Tai - atgaiva sielai", sako mokytoja Digna.