Mokytojai

Klaipėdos Vitės progimnazijos pedagogų sąrašas 2021–2022 m.m.

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojai

1.

Ilona Bubokienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Mokytojos padėjėja

Mokytoja -
2. Audronė Grigutienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Mokytojo padėjėja

Mokytoja

-
3.

Audronė Mališkienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -
4.

Ilona Rebždienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -
5.

Miglė Stanaitytė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja -

6.

Loreta Bielskė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -

7.

Jūratė Bražienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

-

8.

Gina Balsienė
(vaiko priežiūros atostogos)

Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja -

9.

Daiva Giedraitienė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -

10.

Diana Intaitė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja -

11.

Jūratė Jakumienė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja -

12.

Jolanta Jonikienė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -
13.

Jūratė Jurevičienė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -
14.

Erika Karpienė

(vaiko priežiūros atostogos)

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja -
15.

Dalia Kovierienė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -
16.

Ieva Kubilienė 

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja -
17. Ingrida Kumpikevičienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja -
18.

Oksana Lukauskienė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja -
19.

Raminta Mončienė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -
20.

Živilė Pirinauskienė
(vaiko priežiūros atostogos)

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja -
21. Neringa Sadauskienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja -
22. Atėnė-Evelina Skiotienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -
23.

Svetlana Veklenko

Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja -
24.

Rima Žilienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Logopedė

Mokytoja -
25.

Dangira Palskienė

(vaiko priežiūros atostogos)

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja -
         

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

26.

Alma Kriščiukaitienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė 8c kl.

27.

Darija Žemaitienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Bibliotekininkė

Mokytoja metodininkė

-

28.

Beatričė Žiukienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė 8a kl.
29. Raimonda Lileikienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja -
30. Julija Bružaitė-Paulauskienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja 5f kl.

Užsienio kalbų mokytojai

31. Eugenija Auškalnytė – Vaitkienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja  

32.

Jūratė Benediktavičienė

Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 7b kl.
33. Nemyra Biūdžiuvienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja -
34.

Rasa Kastėnienė

Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 6a kl.
35.

Kristina Kontvainytė

Anglų kalbos mokytoja Mokytoja 6b kl.
36.

Liubov Černykova
(vaiko priežiūros atostogos)

Anglų kalbos mokytoja Mokytoja -
37.

Agnė Narbutė

Anglų kalbos mokytoja Mokytoja 8b kl.

38.

Lina Bružienė

Vokiečių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 7c kl.
39.

Nina Šlionskaja

Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja -

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

40.

Justina Birbalienė

Matematikos mokytoja Mokytoja 5d kl.
41.

Jurgita Kupšytė-Karbauskė

Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė -
42. Dalia Merkelienė Matematikos mokytoja Mokytoja -

43.

Erika Silina

Informacinės technologijos mokytoja
Duomenų bazės specialistė

Vyresnioji mokytoja

-

Gamtos mokslų mokytojai

44.

Leila Mozūraitienė

Chemijos mokytoja Mokytoja  -

45.

Marina Stonienė

Fizikos mokytoja Mokytoja metodininkė -

46.

Airida Janavičiūtė

Biologijos mokytoja Vyresnioji mokytoja -
47.

Indrė Pocienė (vaiko priežiūros atostogos)

Biologijos mokytoja Mokytoja  -
48.

Kristina Stonytė

Geografijos mokytoja Mokytoja metodininkė 5a kl.

Socialinių mokslų mokytojai

49. Mindaugas Janukonis Istorijos mokytojas Mokytojas metodininkas 6c kl.

50.

Lina Budreckienė

Tikybos mokytoja Mokytoja -
51.

Kristina Šliapavičienė

Tikybos mokytoja Mokytoja 5e kl.

52.

Rima Lankelienė

Etikos mokytoja Mokytoja metodininkė -
53. Rūta Butkienė

Pradinių klasių mokytoja
 

Mokytoja -

Menų, technologijų ir sporto mokytojai

54. Raimundas Pundinas Technologijų mokytojas Mokytojas metodininkas -
55. Ginta Didžiuvienė Technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja -

56.

Aistė Strakšienė Muzikos mokytoja Vyresnioji mokytoja 5b kl.
57.

Eglė Šikšniūtė

Muzikos mokytoja Mokytoja -
58.

Vilija Lapinskienė

Muzikos mokytoja Vyresnioji mokytoja -
59. Jolita Seniūnaitė-Lajauskienė Teatro mokytoja Mokytoja 5c kl.

60.

Jūratė Ežerskienė

Kūno kultūros mokytoja Mokytoja metodininkė -

61.

Tadas Karinauskas

Kūno kultūros mokytojas Vyresnysis mokytojas -

62.

Saulė Stakienė

Dailės mokytoja

Mokytoja metodininkė

-
63.

Lina Milvydienė

Šokio mokytoja Mokytoja -

64.

Justina Burakaitė Teatro mokytoja Mokytoja -
Neformaliojo švietimo mokytojai
65.

Justina Kairienė (vaiko priežiūros atostogos) 

Neformaliojo švietimo mokytoja Mokytoja -
66. Digna Reminienė

Neformaliojo švietimo mokytoja
 

Mokytoja

-
Atnaujinta: 2022-05-04
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.15 - 09.00
  • 2. 09.10 - 09.55
  • 3. 10.05 - 10.50
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.15 - 14.00
  • 7. 14.05 - 14.50
  • 8. 14.55 - 15.40
Iki naujų mokslo metų liko

SVEIKINIMAI!